Phone

OBJEDNÁVKY (+420) 608 971 959

Volat: 24 hod / denně

Nabít/Zaplatit

 

 

Pokud objednáváte individuální službu nikoli nemáte zájem o nákup zboží přes eshop samoobsluhu eshopu pak prosím jednoduše napište na  kontakt  Vaši objednávku ! 

Převod prostředků na vaše konto pro nákup na eshopu : 


Po registraci přejděte do Můj účet (přihlášený stav) tam naleznete v menu položku Dobít kredit  kde je uveden specifický symbol- ten použijte pro převod.Prosím nezadávajte žádné jiné symboly! Peníze jsou na účtu Midistage do 24h, je-li pracovní den.O připsání kreditu budete vždy informováni emailem !


Možnosti dobití účtu :


 

A / Převodem KREDITU  (od 300 korun) 

Systém KREDIT -převod prostředků příkazem z účtu na účet je možný od výše 300 Kč s následným postupným čerpáním vašich peněz tzn. příště můžete nakupovat ihned, bez zadávání nových příkazů k úhradě, čekání než proběhne převod a přípis vašeho kreditu.Doba čerpání kreditu není nijak časově omezena... Tedy tato varianta není určena pro jednorázový malý nákup od 69 do 299 kč !

Zákaznící ze Slovenska : Pokud nemáte službu nebo banku která nezahrnuje ošetřený SEPA poplatek , je třeba počítat se stržením částky 4 euro nebo tedy 100kč ze zaslané částky. Zaslání rezervy této výše navíc je nezbytné neboť banka mi tento poplatek z vaší částky odečte ...Celková kalkulace  je tedy dejme tomu 12 eur + 4 eura ( 300+100 kč ) , plusový výsledek na účtě Midistage je pak 300 Kč ,což je minimální kredit... Tedy pokud si nejste jistí ohledně poplatku SEPA a chcete si být jistí že váš kredit bude navýšen pak je nezbytné zaslat alespoň 16 Eur !  

 

B / Použitím PayPal platební brány


Po vstupu do Vašeho profilu (Můj účet) - a v souhrnu kliknete na dobíjení kreditu, zadáte částku a potvrdíte. Po té budete přesměrovánína platební bránu PayPalu kde dokončíte transakci. Je to velice jednoduché a rychlé ! 

POZOR! Ze zaslané částky je odečten poplatek pro PayPal za použití platební brány 10Kč + 3,4%


Paypal ico

Pokud někdo neví jak na PayPal zde je průvodce: https://www.penize.cz/nakupy/317299-jak-na-paypal-zalozeni-uctu-krok-za-krokem


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace