Phone

OBJEDNÁVKY (+420) 608 971 959

Volat: 24 hod / denně

Služby

 

Podrobnější popis služeb zmíněných v ceníku

 
1/ Hotové podklady na ESHOPU ve formátu MIDI – GM / XG s KARAOKE a AUDIO v mp3 a wav na webu. Po registraci a zaslání kreditu je možné za 5 minut nakupovat. Připraveno je pro vás cca 13000 verzí téměř dvou tisícovek titulů!! Všechno notu po notě naše vlastní práce za které ručím! Dodávám , že tyto skladby jsou pro soukromé a nekomerční užití! 
 
2/ Zpracování hudby- písně dle předlohy vámi dodané (nahrávka, noty atp.) . Naopak i zpracuji noty dle dodané nahrávky, rozepíši pro orchestr atp.. Tituly které nejsou na eshopu, a vy chcete hudební podklad - profi , pro vystupování, komerční užití je to včetně zpracování aranže , tedy dat do MIDI a toto se pak dále připravuje jako profi AUDIO remaster do WAW zvuku . Pokud chcete jen MIDI standard – SMF/ GM či XG vyhotovená skladba je ořezána- ochuzena! MIDI není zvuk nýbrž data , hrát bude váš nástroj ! Nahrání profi audio remasteru neznamená přehrát gm midi přes keyboard do mp3 – je to úplně něco jiného – viz. odkaz pod bodem 4 ... Používám reálné zvuky , vzorky a nástroje - především ty akustické - nikoli jen syntezátory, tedy umělá napodobení zvuků - dohrávám živé nástroje. Pro náročné k dispozici i dechaři, vokalistky, spec.master studio s lisem CD  ad.....!
 
3/ Doplňové a rozšířené služby : Úplně cokoli okolo hudebních podkladů co vás napadne ....!!! Do MIDI ovládání vokalharmonizeru, XF, akordů do textu karaoke , úprava standardního midifile přímo pro vás nástroj (gm/xg využívá zpravidla 40-60% možností nástroje) – panelové zvuky atd., renovace vašeho repertoáru- vyrovnání dynamik skladeb, oprava skladeb, audio remastery z vašich skladeb, přidání ext.kliků pro bubeníky, ovládání několika midi nástrojů přes jeden multitimbral - sysexy - k tomu všemu poradenství, pomoc s vybavením se na muziku, skladba repertoáru na míru ad...ad....
 
4 / HOT SERVICE - pomoc s problémem , ztráta  dat , rychlá příprava podkladu - jsem na telefonu 24h denně ale chce to zkoušet, emaily otevírám cca 2 až 4-x denně . Jsem tu pro vás 24H denně !!  
 
5/ Nahrávací studio – https://www.facebook.com/midistage.cz    https://soundcloud.com/midistage - Nabízím plnohodnotné služby studia, bez problémů nahraji vaše CD v profi kvalitě ! Jako aranžér daných podkladů je mám ve stopách ne v jednom smíchaném tracku, takto , pokud si to někde necháte natočit jen vyhjodíte peníze, jsou potřeba všechny stopy míchat i se zpěvem najednou , dokáži tyto smíchat i online za vašich připomínek provedu revizi , zpěv a cokoli můžete přijet nahrát a nebo ho i poslat v kvalitním náběru! Mé studio je domácí ale od roku 2017 je plně profesionálně vybavené !!
 
 

6/ Nahrávání jednotlivých nástrojů pro živé kapely- SUPLOVÁNÍ CHYBĚJÍCÍHO ČLENA KAPELY SYNCHRONNÍM TRACKEM  !! Kapela která hraje živě přijde o hráče, nejčastěji bubeníci, basisti-  nahraji vám party jednotlivých hráčů - včetně vaší vlastní tvorby! To není problém...!! Taktéž různým revivalům apod.které hrají živě a potřebují synth.plochy a sample efekty připravím extra tracky ve STEREU včetně např... kliku pro bubeníka, který jde nezávisle nebere jeden kanál ! Většinou se setkávám s tím ,že kapela má mono kanál klávesy, plochy,efekty (založené na STEREU) a do druhého kanálu jde klik...To je opravdu dost špatně ... Bicí do vašeho repertoáru nahraji z fleku ,jako bych jel na záskok....

 
Dále :
- Profi AUDIO remaster lze objednat u kterékoli skladby ze seznamu , mám i jiné skladby které jsem zpracovával v letech 1996-2003 a jelikož nemají xg a karaoke již jsem je nezařazoval na seznam. Dnes dá se říci tyto evergreeny opět přicházejí do módy... Stačí se optat, jsou v plné kvalitě a vyžadují víceméně malé dodělávky, vyjde to zhruba na třetinu co celá aranž na zakázku od základu! Stačí tedy napsat co poptáváte!
 
-  K veškerým skladbám dodám samozřejmě karaoke, texty s akordy i noty pokud potřebujete!! Noty i pro jednotlivé nástroje formou *jpg obrázků, naformátované na strany i s přesným taktovým a listovým popisem! Petr Eger - Midistage poskytuje garant odbornosti a záruku na provedenou práci!!!
 
 

Za co platíte ???

 MIDI Výroba aranže od základu , znamená celou předlohu originálu pečlivě naposlouchat,připravit, rozvrhnout si marker šablonu s nástroji + nastavení kanálů. Najít vhodné zvuky , případně je naprogramovat! Naučit se podle nahrávky nástroje notu po notě zahrát a nástroj po nástroji pak nahrát do tracků! Následně udělat finální dorovnání a verze GM i XG, dopsat 4 verze Karaoke textu a dopsat textu a akordové značky! Obdržíte veškeré možné midi varianty s karaoke, text s akordy, Remixed verzi- vše bez příplatku! Za verze karaoke ,xg nebo akordy do textu, či zpěvovou linku se nic neplatí, tudíž nelze očekávat že zadáte požadavek bez toho a aranž bude levnější. Toto je práce průměrně na 8 hodin..
AUDIO Výroba profi remaster tracku do Wave  (zvuk, i ve spojení s video). Vyjmutí aranže MIDI z úzkých mantinelů GM! Profi track AUDIO se nedělá z MIDI kterou mám nebo si koupíte na eshopu, dělá se z *cpr projektu který mám uložen a to je o něčem jiném... ! Vylazení aranže na nové vzorky (vše lidský faktor a ucho, žádné automaty atp..) Přehraji, dohraji i živé el.kytary, akustiky, vokály, dechy.... Cokoli! Ruční mastering, re-mastering i po stopách (separační) a nástrojích, příp.až po jednotlivých notách! (žádné přežvýkávače, přednastavení a automaty) ..Finální nahrávka - mix použitelná od vložení do domácího CD přehrávače- přes školní soutěž- až po TV televizní či studio režii, stejně tak na vaše CD ! Revize je v ceně, dělat mix online není ideální ale zvládáme to :-)  Toto je práce průměrně na 3 hodiny!
 
 

Odkaz na další služby které vám mohu nabídnout  ZDE:  

 

 

Odkazy na další stránky Midistage :

 

 

 
Závěrem :
 
Časově je toto Midistage velice náročné, je to zároveň i můj jediný zdroj příjmů.. Pokud mě chcete podpořit a pomoci mi prosím kupujte ale nekopírujte, děkuji! Ceny jsou vzhledem k náročnosti  zpracování , vlastní eshop mikrodistribuci a omezení trhu prakticky CS repertoárem velice nízké... Za práci si beru obecně vyjma některých činností 125kč/h , z toho 25 jde státu a OSA, takže dělám lidově řečeno za kilo a vy máte myslím profi práci se zárukou! Midistage má i odborného garanta...! Odkazy na téma ...dám třeba jeden zde 
Do roku 2013 spíše jsem dělal jen midi aranže, mimo Midistage aktivní hraní cca s 8 kapelami na 4 nástroje , občas byl v nějakém studiu jako ten co dostal kabel .. a ......hraj..... Od roku 2013 kdy jsem odešel ze zaměstnání, postupně i z kapel a doma si postavil kompletně nové Midistage, jsem v práci prakticky neustále,  splnil jsme si v podstatě svůj sen... Dělám to co mě baví, považuji to za obrovský dar..  V naší malé zemi s českým repertoárem takovéto kradení, parazitování velice znát , kór když není velkodistribuce, vše člověk dělá sám a nabízí to jen na svém eshopu... Považuji svou obranu za normální..............Taktéž považuji za normální respektovat to,  že je skladba, tedy arrange něčí.. Děkuji Vám - jak to u mne vypadá se můžete podívat třeba zde  
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace